Menu

Primaświat

Zapraszamy do zdrowego świata Primaviki!

Leśne Run Zima 2016

data: 11 stycznia 2017

Leśne Run Zima 2016

17 grudnia 2016 roku odbyła się czwarta i ostatnia w tym roku edycja zawodów Leśne Run. Było to jednocześnie podsumowanie całego cyklu zawodów, czyli Wielki Finał. Żeby tradycji stało się zadość, tak i tym razem obyło się bez śniegu. Pojawiło się za to błoto, do którego zawodnicy zdążyli się już przyzwyczaić i które już polubili przez kolejne edycje.

Wśród biegów towarzyszących odbył się bieg dla najmłodszych. Biegi dla dzieci są już tradycją Leśne Run i cieszą się sporym zainteresowaniem. Najmłodsi biegacze rywalizują na trasie kilkuset metrów z zapałem godnym największych sportowców.

Grudniowa edycja przyciągnęła ponad 250 biegaczy, co było rekordem frekwencji. Wśród licznych sponsorów znaleźliśmy się także my, obdarowując Leśne Run swoimi produktami. Masła orzechowe, pasztety, humusy wywołały zadowolenie biegaczy, zwłaszcza tych, którzy zwracają uwagę na to, co jedzą.

Co przyniesie rok 2017 ? Na pewno kolejne edycje biegu Leśne Run. W planach również przynajmniej 2 edycje Triathlonowe, 2 edycje biegu z przeszkodami, oraz bieg niespodzianka. Impreza na dobre zagościła w kalendarzach biegowych i ma mocne aspiracje, żeby tam zostać na dłużej.

Share This