Menu

Primaświat

Zapraszamy do zdrowego świata Primaviki!

Bielański Bieg Rodzinny

data: 5 października 2017

Czwarta edycja imprezy na Bielanach Wrocławskich.

Spokojnie można powiedzieć, że była to edycja najbardziej deszczowa. Ale to nie przeszkodziło uczestnikom  osiągnąć rekordowych wyników i świetnie się bawić.

Prace trwały od samego rana i punktualnie o 12 otwarte zostało biuro zawodów. Zawodnicy startowali na dwóch dystansach 5 oraz 10 km. W sumie bieg ukończyło 258 osób. Do tego mogliśmy obserwować rywalizację na Biegu Krasnala oraz w emocjonującej Sztafecie Rodzinnej gdzie dzięki wsparciu Decathlon Bielany każdy z uczestników otrzymał nagrodę rzeczową. Wśród sponsorów nagród znalazła się także firma Primavika, która przekazała wszystkim zwycięzcom swoje zestawy zdrowej żywności.

Nowością na biegu była klasyfikacja Duathlonu Ślęza. Wspólnie z kompleksem Ślęza zawodnicy mogli rywalizować rano na rowerach stacjonarnych, następnie na tym samym dystansie na biegu. Suma uzyskanych rezultatów dawała najlepszym dodatkowe nagrody.

Po zakończeniu biegów głównych odbył się Bieg Krasnala. Liczba najmłodszych zawodników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jednak jak sama nazwa wskazuje bieg był zdecydowanie rodzinny. Mogliśmy się też o tym przekonać podczas sztafet na dystansie ok. 4×100 m. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowa nagrodę od Decathlon Bielany.

 

Share This