Menu

Primaświat

Zapraszamy do zdrowego świata Primaviki!

Vegemania

data: 28 listopada 2014

 Festiwal wegańskich inicjatyw

Veganmania  ogólnopolski festiwal wegańskich inicjatyw, który odbędzie się także we Wrocławiu! Już 30 listopada w CRZ Krzywy Komin (ul. Dubois 33-35a) pojawią się restauracje i cateringi oferujące pyszne, w pełni roślinne dania i desery. Nie zabraknie stoisk z wegańskimi kosmetykami i publikacjami. Oprócz dobrego jedzenia można się spodziewać ciekawych atrakcji – wykładu o zastosowaniu diety roślinnej, pokazu kulinarnego, a nawet speed datingu.

Atrakcją dnia będzie również konkurs, w którym do zdobycia będą nagrody ufundowane m.in.  przez naszą firmę, czy też degustacja naszych produktów.

 W czasie Veganmanii będziecie mogli się dowiedzieć, czym zajmuje się Stowarzyszenie Otwarte Klatki i poznacie bliżej działających w nim aktywistów. Celem Veganmanii jest nie tylko integracja środowiska wegan i wegetarian, ale również trafienie z przekazem Stowarzyszenia do ludzi, którzy do tej pory nie zetknęli się bliżej z tematem weganizmu i praw zwierząt. Różnorodność stoisk na wydarzeniu przekona nawet największych sceptyków o tym, że dieta roślinna jest coraz łatwiejsza i naprawdę smaczna.

Link do strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1483177351948095/?fref=ts

Share This