Menu

Primaświat

Zapraszamy do zdrowego świata Primaviki!

Etycznie, smacznie i z serduchem

data: 28 czerwca 2016

Razem możemy więcej!

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! jest organizacją, która walczy o prawa zwierząt. Aby osiągnąć swój cel nasza organizacja podejmuje działania na wielu, bardzo różnych polach: od interwencji w przypadkach znęcania nad zwierzętami po promocję zdrowej, smacznej i zielonej kuchni.

Bez względu na to co robimy by poprawić los zwierząt, nie bylibyśmy w stanie działać tak skutecznie bez pomocy naszych partnerów, sympatyków, darczyńców i wolontariuszy. Nikogo nie trzeba przekonywać, że aby współpraca była naprawdę skuteczna i przynosiła oczekiwany efekt, partnerzy powinni mieć podobne preferencje oraz podobne spojrzenie na świat. Cieszymy się, że jako Fundacja na swojej drodze spotykamy bardzo wiele takich osób, z pasją, kreatywnych, kochających zwierzęta i pragnących dać coś z siebie.

Tak właśnie jest z firmą Primavika, jednym z pierwszych w Polsce producentów gotowych dań obiadowych, deserów, maseł do chleba czy innych przepysznych smarowideł do powstania których wykorzystuje się jedynie produkty roślinne. Nie ma w Polsce weganina czy wegetarianina, który nie spróbowałby słynnych  pulpetów Wegusi, steków wegetariańskich, bitek oraz całej masy innych produktów. Trudno zliczyć ilu weganom dania Primaviki zwróciły smaki dzieciństwa i babcinych obiadów.

Jednak to nie wszystko, bo po produkty tej firmy sięga wiele osób, które do tej pory nie brały pod uwagę przejścia na dietę roślinną, a dzięki temu, że właściciele tak hojnie wspierają naszą Fundację, my mamy możliwość częstować niedowiarków pysznymi posiłkami, przekonywać nieprzekonanych i namawiać Polaków do zmiany swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Primavika wspiera Fundację Viva od dawna. Jesteśmy wdzięczni za Państwa serce, za pomoc oraz za to, że rozumiecie naszą misję i chcecie się do niej przyłączyć.

Zespół Fundacji Międzynarodowego Ruchu Na Rzecz Zwierząt Viva

Share This