Menu

Primaświat

Zapraszamy do zdrowego świata Primaviki!

Functional Training Day w Olsztynie

data: 1 marca 2017

Warsztaty treningu funkcjonalnego – Functional Training Day w Olsztynie

25 lutego w klubie Fit Perfect w Olsztynie odbyły się warsztaty treningu funkcjonalnego – Functional Training Day organizowane przez Pomorską Szkołę Fitness 4FIT. Wydarzenie przyciągnęło instruktorów, trenerów oraz miłośników treningu funkcjonalnego z całego regionu. Warsztaty miały charakter przede wszystkim praktyczny i złożone były z 3 odrębnych lekcji.

W pierwszej lekcji uczestnicy wykorzystywali głównie obciążenie zewnętrzne kształtując siłę i moc w oparciu o podstawowe wzorce ruchowe. Druga z lekcji to trening funkcjonalny z obciążeniem własnego ciała, w której prowadzący Paweł Przygocki postawił przede wszystkim na poprawę koordynacji ruchowej oraz wytrzymałości mięśniowej. W przerwie uczestnicy delektować się mogli przekąskami przygotowanymi przez Fit King- Catering Dietetyczny. Ostatnia część to warsztat kompleksu biodrowo- miedniczo – lędźwiowego oraz mobilizacji.

Na koniec warsztatów uczestnicy otrzymali certyfikaty uczestnictwa oraz upominki od Partnerów, wśród których znalazły się masła orzechowe active 100% marki Primavika. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i już dziś zapraszamy wszystkich miłośników treningu funkcjonalnego na marcowe warsztaty w Trójmieście. Film oraz zdjęcia z wydarzenia znajdziecie na fanpage Pomorskiej Szkoły Fitness 4FIT.

Share This