Menu

Primaświat

Zapraszamy do zdrowego świata Primaviki!

Nowy Ketchup Primavika dla dzieci

data: 16 grudnia 2013

Kiedy 15 lat temu zakładaliśmy firmę naszym celem było  promowanie zdrowego stylu życia i odżywiania, produkowanie wyrób dla wegetarian i wegan, bez cholesterolu, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, a także bez glutaminianu sodu.

Naszym celem było również stosowanie surowców z rodzimych i sprawdzonych źródeł, a także niemodyfikowanych genetycznie.

Przez wszystkie lata nieustannie najważniejszy był i jest dla nas Klient oraz jego potrzeby. Cenimy Państwa uwagi i zaufanie, a co więcej cieszymy się, że Primavika zyskuje sympatię u coraz młodszych konsumentów!

W związku z tym specjalnie dla naszych najmłodszych sympatyków poszerzyliśmy swoją ofertę produktową. Jak wiadomo dzieci lubią słodycze, a najbardziej smakują im słodkawe potrawy. Jednak cukier negatywnie wpływa na nasze zdrowe, jego nadmiar powoduje m.in senność czy spadek zdolności zapamiętywania. Ważne jest, żeby już od najmłodszych lat podawać dzieciom zdrowsze zamienniki. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie – powstał nasz nowy ketchup bez cukru BIO.

Jest on idealną propozycją nie tylko dla dzieci, a także dla wszystkich osób dbających o zdrowie. Ketchup został przygotowany na bazie koncentratu soku jabłkowego, który nadał mu delikatnej słodyczy, wyjątkowego smaku i aromatu. Tradycyjny ocet zbożowy  zastąpiliśmy octem jabłkowym, którego zalety zdrowotne są znane i cenione od stuleci. Po pierwsze odkwasza organizm i dba o równowagę kwasowo – zasadową. Po drugie poprawia stan naczyń krwionośnych, reguluje procesy trawienne i obniża poziom cholesterolu we krwi. Wchodzący w skład ketchupu ekologicznego koncentrat pomidorowy jest bogaty w  niezbędny i polecany likopen, który jest naturalnym składnikiem żywności.  Posiada działania przeciwutleniające wpływające na zachowania dobrego stanu zdrowia, a także na poprawę systemu odpornościowego.

Starannie wyselekcjonowane składniki ketchupu bez cukru BIO sprawiają, że jest on prawdziwie zdrowym, mocno pomidorowym i niezbędnym produktem w każdej kuchni. Dlatego też bardzo cieszy nas fakt, że w sklepach jest on wybierany coraz częściej przez świadomych rodziców. Grunt to dbać o zdrowie naszych pociech już od najmłodszych lat, ponieważ w końcu od tego co jesz,zależy to, jak długo żyjesz.

A czy Wy już próbowaliście naszego ketchupu?

 

Share This