Menu

Primaświat

Zapraszamy do zdrowego świata Primaviki!

Primavika na Wege Tygodniu

data: 30 maja 2017

Produkty Primaviki towarzyszyły imprezom zorganizowanym w ramach Tygodnia Wege w Słupsku w dniach od 17 do 21 maja 2017 r.

Organizatorzy Tygodnia Wege przygotowali moc atrakcji dla Słupszczan w każdym wieku. Kawa i ciasto: z masła orzechowego Primavika powstały roślinne, kremowe ciasta, które znikały z talerzy w okamgnieniu przy okazji projekcji filmu o wyborach żywieniowych. W ramach Tygodnia Wege zorganizowano również dogtrekking, po którym na uczestników czekały stosy zdrowych kanapek, a na ich psy – wegańskie psie ciasteczka.

Niedzielny Wege Piknik był dniem dla rodzin, gdzie każdy znalazł dla siebie coś pysznego. Stoły uginały się pod ciężarem roślinnych dań, takich jak pierożki ze szpinakiem, sałatki, placki ziemniaczane czy wegańskie gołąbki. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym uczestnikom Wege Pikniku, najbardziej smakowały kanapki z pasztetem ogórkowym z cieciorką w towarzystwie świeżej sałaty i pomidora. Tu również dużą popularnością cieszyły się słodkości na bazie maseł orzechowych, które jak widać, sprawdzają się nie tylko jako smarowidło na kanapki.

Zadowoleni, najedzeni i nastawieni na zdrowie mieszkańcy Słupska, to dla nas najlepsza nagroda 🙂

Share This