Menu

Primaświat

Zapraszamy do zdrowego świata Primaviki!

Słodkie Życie bez cukru

data: 24 września 2015

Primavika patronem projektu: Słodkie Życie bez cukru

W Anglii jest Action on Sugar, w USA Sugarscience.com, z czeskiej inspiracji powstał film 'Sugar Blues’, w Australii święci triumfy 'That Sugar Film’. W Polsce to my jako pierwsi wychodzimy z inicjatywą całościowego potraktowania chorobotwórczego i uzależniającego działania cukru, fizjologicznie oraz psychologicznie, w stosunku do dzieci, dorosłych, sportowców, a także seniorów.

Słodkie Życie Bez Cukru to projekt który powstał z inicjatywy Fundacji – Pożywienie Darem Serca. W samą inicjatywę zaangażowało się 20 ekspertów-wolontariuszy: lekarzy, dietetyków, psychodietetyków, psychologów, informatyków, grafików oraz praktyków żywienia. Patronatem projektu została Firma Primavika, która od samego początku istnienia propaguję zdrowy styl życia. Podczas trwania akcji uczestnicy będą mogli wygrać produkty firmy m.in. masło bez dodatku soli i cukru czy też ketchup bez dodatku cukru.

                                                                                         gorzka_prawda

Celem projektu jest zebranie funduszy na platformie www.wspieram.to  dzięki który zrealizujemy Słodki Tydzień Bez Cukru – Twoje 7 kroków na drodze do zdrowia. Będzie to 7 dni wypełnionych wykładami, warsztatami, spotkaniami, konsultacjami – dostępnymi w wersji LIVE oraz ONLINE. Nowe jakości dla uczestników to wiedza, umiejętności, ale także radość i zabawa płynące z realizacji wspólnej idei w grupie ludzi o podobnych wartościach.

Jeśli zbierzemy więcej pieniędzy, to z prawdziwą radością przeznaczymy je na edukację prozdrowotną w przedszkolach i szkołach – warsztaty słodyczy bezcukrowych, interaktywne spotkania z dietetykami. Mamy już chętne placówki:)

Zapraszamy wszystkich do wsparcia projektu: www.wspieram.to

 

Share This