Menu

Primaświat

Zapraszamy do zdrowego świata Primaviki!

Tydzień Weganizmu

data: 19 kwietnia 2016

Wraz ze Stowarzyszeniem Empatia zapraszamy do uczestnictwa

Już po raz kolejny Primavika – firma wychodząca naprzeciw osobom, poszukującym zdrowych i pysznych produktów roślinnych, producent kultowych już past do kanapek, słodkich i wytrawnych maseł orzechowych oraz gotowych dań obiadowych dla zabieganych – została oficjalnym sponsorem Tygodnia Weganizmu organizowanego po raz ósmy przez Stowarzyszenie Empatia .

Tydzień Weganizmu to jedna z największych w Polsce imprez poświęconych tematyce praw zwierząt i wegańskiego stylu życia, która rokrocznie przyciąga nie tylko wegan, ale wiele osób, które interesują się losem zwierząt, zdrowym trybem życia, ekologią czy pysznym, sycącym jedzeniem.

W ramach tegorocznej akcji w dniach 24–30 kwietnia zaplanowano m.in. spotkania z psycholożką i coachem oraz dietetyczkami, pokaz filmu, spotkanie dotyczące wegańskich kosmetyków oraz  roślinne gotowanie na żywo połączone z degustacją. Wspierając akcję, Primavika ufundowała pyszne nagrody dla laureatów konkursów organizowanych podczas każdej z siedmiu imprez, zasponsorowała też degustację dla wszystkich uczestników pierwszego i ostatniego dnia tegorocznego Tygodnia Weganizmu.

Szczegółowe informacje na temat programu ósmej edycji Tygodnia Weganizmu dostępne są na stronie: www.wegetydzien.pl oraz  www.facebook.com/EmpatiaPL

Share This