Menu

Primaświat

Zapraszamy do zdrowego świata Primaviki!

Weekend z jogą

data: 7 listopada 2017

W dniach 20.-22.paźdzernika 2017,  w Krutyni na Mazurach odbył się  trzydniowy zjazd miłośników jogi.

 Wiktor Morgulec założyciel portalu joga-joga.pl oraz organizator  wyjazdów jogowych w Polsce i za granicą zaprosił swoich najwierniejszych  klientów do Hotelu Mazur Syrenka aby przez weekend mogli zrelaksować się w mazurskiej scenerii oraz poświęcić zajęciom jogi.

Już pierwszego dnia licznie przybyli uczestnicy stanęli na macie pod okiem czwórki trójki wybitnych nauczycieli: Janusza Dąbrowskiego, Wiktora Morgulca, Katarzyny Enerlich oraz Adama Jana. O wegetariańską zdrową kuchnię zadbał niezastąpiony Piotr Ważyński.

Piątkowy wieczór zakończył się relaksującą kąpielą w dźwiękach gongów i mis tybetańskich. W sobotę już od samego rana można było uczestniczyć w warsztatach „Świadomy oddech” prowadzonym przez Anię Ryczek i przez cały dzień chodzić na zajęcia jogi. Kulminacyjnym wydarzeniem sobotniego wieczoru był bal przebierańców, podczas którego jury wybierało króla i królową balu. Ponadto organizator przewidział również dla dorosłych i dzieci dużo konkursów z nagrodami.

Na koniec tego wyjątkowego weekendu w niedzielę, spotkaliśmy się na porannych zajęciach jogi oraz na uroczystym śniadaniu, na którym z nieskrywanym rozrzewnieniem żegnaliśmy się z uczestnikami pobytu. Niespodziankom jednak nie było końca. Organizator miał przygotowany dla każdego uczestnika pakiet produktów od sponsorów imprezy, firmy Primavika oraz producenta kosmetyków naturalnych Yope. 

Podczas tych kilku dni towarzyszyło nam wiele śmiechu i zabawy a to za sprawą niezwykłych ludzi, których mieliśmy okazję gościć. Nie ma nic przyjemniejszego niż spotkanie ludzi, których łączy wspólna pasja do życia w zdrowiu!

Share This